Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie wykorzystują wody termalne o temperaturze od 32 do 36 stopni Celsjusza. Na miejscu na gości czeka 30 basenów, na które składa się aż 3 tysiące metrów kwadratowych lustra wody, z czego niemal połowa znajduje się na zewnątrz obiektu.

Latem, odwiedzający mogą korzystać z piaszczystej plaży i wodnego placu zabaw. Dodatkowo na przestronnym terenie zaaranżowano boiska do piłki siatkowej i koszykówki wodnej. Na dworze znajdują się też zjeżdżalnie pontonowe, rodzinne oraz zjeżdżalnia z zapadnią.

Termy Chochołowskie dla dzieci

Termy Chochołowskie to doskonałe miejsce dla dzieci za sprawą temperatury wody. Na miejscu znajdziecie kilka brodzików dla maluchów, wodny plac zabaw (wewnątrz obiektu i na zewnątrz obiektu) a także strefę dla starszych dzieci. Starszaki mogą skorzystać z kilku zjeżdżalni. Dla dzieci przygotowano także dedykowaną saunę parową oraz pokój zabaw Akwarium.

Termy Chochołowskie dla dorosłych

Wizytę w Termach Chochołowskich można wykorzystać także zdrowotnie. Baseny znajdujące się na najniższym poziomie wypełnione są termalną wodą siarkową i solankowo-jodowaną. Skład wody wpływa korzystnie na skórę, układ krwionośny oraz stawy.

Na dorosłych czeka także Chochołowskie Saunarium z lodospadem, izbą solną oraz olbrzymim tarasem widokowym na Tatry. To jednak nie wszystko. W Termach Chochołowskich można skorzystać także z oferty SPA.

Na uwagę zasługuje też urządzenie wnętrza. Ściany Term Chochołowskich pokryte są przepięknymi kolorowymi obrazami, które pokazują tatrzańskie piękno i nawiązują do góralskiej kultury autorstwa

Termy Chochołowskie Tatry Polskie

Termy Chochołowskie – informacje praktyczne

  • Termy Chochołowskie znajdują się w Chochołowie, przy ulicy Chochołów 400, to zaledwie 14 km od Willi Pitoniówka.
  • Termy Chochołowskie są otwarte od godziny 9.00 do 22.00 (od niedzieli do czwartku) oraz do 23.00 (w piątek i sobotę). Strefa saun otwierana jest godzinę później.
  • Za wszystkie atrakcje można płacić kartą. W obiekcie można wykorzystać bon turystyczny.
  • Aktualne ceny najlepiej sprawdzić na stronie obiektu. Przykładowo 3 godzinny bilet to koszt 75 zł, a ulgowy dla dzieci od 3. do 16. roku życia – 55 zł. http://www.chocholowskietermy.pl/cennik/
  • Na terenie Term Chochołowskich znajduje się restauracja.
  • Przy Termach Chochołowskich znajduje się duży bezpłatny parking.
  • Termy Chochołowskie są bardzo popularnym miejscem.
wycieczka z dziećmina Kalatówki Tatry Polskie

Podziel się :)