Sala zabaw Park Harnasia na Krupówkach

Sala Zabaw Park Harnasia to jasne, kolorowe i przyjemne wnętrze zachęcające do zabawy w samym centrum Zakopanego.
W Parku Harnasia znajduje się między innymi: małpi gaj, zjeżdżalnie (w tym pontonowa), basen z kulkami, klocki, a nawet boisko do gry w piłkę. To dobre wyjście dla rodziców z dziećmi w czasie niepogody, ale nie tylko. To świetne miejsce i nagroda dla małych piechurów. To świetne dopełnienie dnia, jeśli dzieci mają jeszcze nadmiar energii po innych aktywnościach, lub przerywnik na pracę, jeśli rodzice potrzebują chwili skupienia i bezpiecznego miejsca do zabawy dla dzieci, gdzie przez chwilę można spuścić z nich oko. Prócz przestrzeni dla dzieci, w Sali zabaw Park Harnasia znajduje się, także przestronne i pięknie urządzone miejsce dla rodziców. Można napić się kawy lub herbaty, lub zjeść deser.

Park Harnasia - informacje praktyczne

  • Plac zabaw Park Harnasia znajduje się na ul. Krupówki 14a
  • Park jest czynny codziennie od 10.00 do 20.00
  • Za wstęp można płacić kartą
  • Główne wejście do Parku Harnasia prowadzi ruchomymi schodami przez sklep Tiger. Drugie wejście, znajdujące się w kolejnych drzwiach ma windę (łatwy dostęp z wózkiem)
  • Informacje o bieżących cenach można znaleźć na stronie https://parkharnasia.com/cennik/
sala zabaw Harnaś Zakopane sala zabaw dla dzieci sala zabaw dla dzieci w Tatrach Krupówki Harnaś sala zabaw dla dzieci w Tatrach Krupówki Harnaś

Podziel się :)